Jak znaleźć produkt?

Nasz sklep został stworzony tak abyś mógł w prosty i intuicyjny sposób odnalaść każdy interesujący Cię produkt z naszej oferty. Dajemy Ci możliwość wyszukania produktów na wiele różnych sposobów. Nasza błyskawiczna i precyzyjna wyszukiwarka w szybki sposób przedstawi Ci wyniki każdego z Twoich zapytań. Również przeglądając listę produktów w wygodny sposób możesz przefiltrować treść lub dostosować ofertę wg. własnych kryteriów sortowawania jak cena, nazwa czy pozycja.

 

Najwygodniejszym i najszybszym sposobem na dotarcie do produktu jest skorzystanie z naszej wyszukiwarki, którą znajdziesz w prawym górnym rogu naszej strony. Wystarczy wpisać zapytanie i kliknąć "Szukaj".

wyszukiwarka_szukaj

 

Możesz takżesz skorzystać z naszego rozwijanego menu aby pewnie odszukać odpowiadającą Ci ofertę. Po najechaniu kursorem na belkę kategorii głównych rozsunie Ci wizualną część kategorii podrzędnych gdzie znajdziesz szczegółowe kategorie naszej oferty. Teraz już wystarczy tylko kliknąć w odpowiednią zakładkę abyś mógł znaleść się tam gdzie chcesz. Jeżeli chcesz porównać szerszą ofertę produktów możesz także kliknąć bezpośrednio na zakładkę kategorii głównej.

main menu - faxtel

 

Wyszukiwanie produktów jeszcze niegdy nie było takie proste! - Dzięki wielu filtrom możesz w szybki sposób dostosować ofertę do własnych potrzeb i przeglądać tylko to co naprawdę potrzebujesz.

 

Filtry w wygodny sposób dostosują ofertę do Twoich oczekiwań. Aby pominąć tą część oferty naszego sklepu, która nie jest interesująca dla Ciebie i ułatwić Ci wyszukanie odpowiedniego produktu wystarczy zaznaczyć opcję na poszczególnych filtrach a wyświetli się lista produktów, które spełniają Twoje kryteria.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci dotarcie do konkretnych produktów możesz przesortować listę produktów aby szybko dotrzeć do tych, których potrzebujesz.